Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Ekeland, Arne (1908-1994)
Familie

Litografi
47x28
Signert nede t.h.: Arne Ekeland

Nummerert nede t.v.: 50/110

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 2 000–3 000 USD 200–300 EUR 200–300

Tilslag NOK 4 200