Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Corneille, G. (1922-2010)
Les yeux trois 1973

Litografi
66x49
Signert, datert og påtegnet med tittel nede t.h.: Les yeux trois Corneille -73- (De tre øynene).

Nummerert nede t.h.: 89/100

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000–7 000 USD 500–700 EUR 500–700

Tilslag NOK 2 200