Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Corneille, G.(1922-2010)
Komposisjon 1980

Fargelitografi
Lysmål: 68,5x44,5
Signert og datert på midten t.v.: Corneille '80

Nummerert på midten t.v.: I/X

Vurdering
NOK 5 000USD 500EUR 500

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 2 000