Corneille, G.(1922-2010)
Komposisjon 1980
Fargelitografi
Lysmål: 68,5x44,5
Signert og datert på midten t.v.: Corneille '80
Nummerert på midten t.v.: I/X
Vurdering
NOK 5 000USD 500EUR 500
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 2 000
Fargelitografi
Lysmål: 68,5x44,5
Nummerert på midten t.v.: I/X
Vurdering
NOK 5 000USD 500EUR 500