Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Corneille, G. (1922-2010)
Afrikansk dame 1996

Fargelitografi
Lysmål: 43x35
Signert nede t.h.: Corneille '96

Nummerert nede t.v.: VI/L

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000–4 000 USD 300–400 EUR 300–400

Tilslag NOK 2 400