Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Corneille, G.(1922-2010)
Afrikansk dame 1996

Fargelitografi
Lysmål: 43x35
Signert nede t.h.: Corneille '96

Nummerert nede t.v.: VI/L

Vurdering
NOK 3 000–4 000USD 300–400EUR 300–400

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 2 400