Corneille, G.(1922-2010)
Afrikansk dame 1996
Fargelitografi
Lysmål: 43x35
Signert nede t.h.: Corneille '96
Nummerert nede t.v.: VI/L
Vurdering
NOK 3 000–4 000USD 300–400EUR 300–400
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 2 400
Fargelitografi
Lysmål: 43x35
Nummerert nede t.v.: VI/L
Vurdering