Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Pierre, Alechinsky (1927-)

Fargelitografi
Lysmål: 81,5x57,5
Signert midt på t.h.: Alechinsky

Nummerert midt på t.v.: 41/100

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000–6 000 USD 400–600 EUR 400–600

Tilslag NOK 4 600