Pierre, Alechinsky(1927-)
Fargelitografi
Lysmål: 81,5x57,5
Signert midt på t.h.: Alechinsky
Nummerert midt på t.v.: 41/100
Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 400–600EUR 400–600
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 4 600
Fargelitografi
Lysmål: 81,5x57,5
Vurdering