Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Pierre, Alechinsky (1927-)
Anvers

Fargelitografi
Arket: 85x60 Lysmål: 85x58,5
Signert nede t.h.: Alechinsky

Nummerert og påtegnet nede t.v.: I/XXXV é a
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av innrammingen (Anvers=Antwerpen).

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000 USD 500 EUR 500

Tilslag NOK 4 000