Pierre, Alechinsky(1927-)
Anvers
Fargelitografi
Arket: 85x60 Lysmål: 85x58,5
Signert nede t.h.: Alechinsky
Nummerert og påtegnet nede t.v.: I/XXXV é a
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av innrammingen (Anvers=Antwerpen).
Vurdering
NOK 5 000USD 500EUR 500
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 4 000