Pierre, Alechinsky(1927-)
Komposisjon 1997
Fargelitografi
Arket: 66,5x49,3 Lysmål: 65,5x48
Signert og datert nede t.h.: Alechinsky 1997
Nummerert og påtegnet nede t.v.: 25/90 Remise à jour (Oppdatering).
Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 400–600EUR 400–600
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 4 600