Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Pierre, Alechinsky (1927-)
Komposisjon 1997

Fargelitografi
Arket: 66,5x49,3 Lysmål: 65,5x48
Signert og datert nede t.h.: Alechinsky 1997

Nummerert og påtegnet nede t.v.: 25/90 Remise à jour (Oppdatering).

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000–6 000 USD 400–600 EUR 400–600

Tilslag NOK 4 600