Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Pierre, Alechinsky(1927-)
Komposisjon 1997

Fargelitografi
Arket: 66,5x49,3 Lysmål: 65,5x48
Signert og datert nede t.h.: Alechinsky 1997

Nummerert og påtegnet nede t.v.: 25/90 Remise à jour (Oppdatering).

Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 400–600EUR 400–600

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 4 600