Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Appel, Karel(1921-2006)
Uten tittel

Fargelitografi
Lysmål: 48,5x38,5
Signert nede t.h.: Appel

Nummerert nede t.v.: 19/75

Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 600–800EUR 600–800

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 4 800