Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Appel, Karel (1921-2006)
Uten tittel

Fargelitografi
Lysmål: 48,5x38,5
Signert nede t.h.: Appel

Nummerert nede t.v.: 19/75

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 6 000–8 000 USD 600–800 EUR 600–800

Tilslag NOK 4 800