Appel, Karel(1921-2006)
Uten tittel
Fargelitografi
Lysmål: 48,5x38,5
Signert nede t.h.: Appel
Nummerert nede t.v.: 19/75
Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 600–800EUR 600–800
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 4 800
Fargelitografi
Lysmål: 48,5x38,5
Signert nede t.h.: Appel
Nummerert nede t.v.: 19/75
Vurdering