Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Corneille, G. (1922-2010)
La belle Marlene 1996

Fragelitografi
Lysmål: 46x35
Signert nede t.h.: Corneille '96

Påtegnet og nummerert nede t.v.: EA XXXIX/XL

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000–4 000 USD 300–400 EUR 300–400

Tilslag NOK 2 400