Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Appel, Karel (1921-2006)
Dyr og hode

Fargelitografi
Arket: 50x82 Lysmål: 49x81
Signert nede t.h.: Appel

Nummerert nede t.v.: 19/75.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000 USD 700–1 000 EUR 700–800

Tilslag NOK 3 000