Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Appel, Karel(1921-2006)
Dyr og hode

Fargelitografi
Arket: 50x82 Lysmål: 49x81
Signert nede t.h.: Appel

Nummerert nede t.v.: 19/75.

Vurdering
NOK 7 000–9 000USD 700–1 000EUR 700–800

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 3 000