Appel, Karel(1921-2006)
Dyr og hode
Fargelitografi
Arket: 50x82 Lysmål: 49x81
Signert nede t.h.: Appel
Nummerert nede t.v.: 19/75.
Vurdering
NOK 7 000–9 000USD 700–1 000EUR 700–800
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 3 000
Fargelitografi
Arket: 50x82 Lysmål: 49x81
Signert nede t.h.: Appel
Nummerert nede t.v.: 19/75.
Vurdering