Jørgensen, Knut(1937-1991)
Greven av Montekrumgata 1975
Fargeradering
Motivet: 24,5x24,5
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1975
Påtegnet nede t.v.: 1ste kunstnerens eget trykk
Påtegnet med tittel nede på midten
Vurdering
NOK 3 000–4 000USD 300–400EUR 300–400
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 2 800