Jørgensen, Knut(1937-1991)
En midtsommer dags drøm 1975
Fargeradering
Motivet: 21x29
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1975
Nummerert nede t.v.: 2/40
Påtegnet med tittel nede på midten
Vurdering
NOK 3 000–4 000USD 300–400EUR 300–400
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 3 400