Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Jørgensen, Knut (1937-1991)
En midtsommer dags drøm 1975

Fargeradering
Motivet: 21x29
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1975

Nummerert nede t.v.: 2/40
Påtegnet med tittel nede på midten

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000–4 000 USD 300–400 EUR 300–400

Tilslag NOK 3 400