Jørgensen, Knut(1937-1991)
Sykkeltur 1975
Fargeradering
17x19
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1975
Nummerert nede t.v.: 1/1
Påtegnet med tittel nede på midten
Vurdering
NOK 3 000–4 000USD 300–400EUR 300–400
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 3 400