Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Jørgensen, Knut(1937-1991)
Den flyvende hollender 1975

Fargeradering
Arket: 37x31 Motivet: 19,5x13
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1975

Nummerert nede t.v.: 1/15
Påtegnet med tittel nede på midten.

Vurdering
NOK 3 000–4 000USD 300–400EUR 300–400

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 3 200