Jørgensen, Knut(1937-1991)
Hånden 1974
Fargeradering
15,5x17
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1974
Påtegnet nede t.v.: eget trykk
Påtegnet med tittel nede på midten
Vurdering
NOK 3 000–4 000USD 300–400EUR 300–400
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 4 500