Jørgensen, Knut(1937-1991)
To love or not to be 1974
Fargeradering
29,5x7,5
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1974
Nummerert nede t.v.: 3/10
Påtegnet på baksiden av innrammingen: To love or not to be
Vurdering
NOK 3 000–4 000USD 300–400EUR 300–400
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 3 600