Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Jørgensen, Knut (1937-1991)
Grisens drøm en grå hverdag 1970

Fargeradering
15,5x23
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1970

Påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen, samt påtegnet K. Jørgensen

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000–6 000 USD 400–600 EUR 400–600

Tilslag NOK 3 200