Jørgensen, Knut(1937-1991)
Grisens drøm en grå hverdag 1970
Fargeradering
15,5x23
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1970
Påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen, samt påtegnet K. Jørgensen
Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 400–600EUR 400–600
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 3 200