Jørgensen, Knut(1937-1991)
Komposisjon med figurer 1970
Blandingsteknikk på papir
18x13
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1970
Påtegnet med tittel på baksiden av platen
Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 400–600EUR 400–600
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 3 700