Jørgensen, Knut(1937-1991)
Pinnsvin i Eden 1968
Blandingsteknikk på papir
14x13
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1968
Påtegnet med tittel på baksiden av platen: Pinsvin i Eden
Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 400–600EUR 400–600
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 3 600