Jørgensen, Knut(1937-1991)
Astrolog nostra damus 1968
Blandingsteknikk og collage på papir
Lysmål: 12x17
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1968
Signert på baksiden av platen: Knut Jørgensen, samt påtegnet med tittel.
Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 400–600EUR 400–600
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 4 000