Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Jørgensen, Knut (1937-1991)
Astrolog nostra damus 1968

Blandingsteknikk og collage på papir
Lysmål: 12x17
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1968

Signert på baksiden av platen: Knut Jørgensen, samt påtegnet med tittel.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000–6 000 USD 400–600 EUR 400–600

Tilslag NOK 4 000