Jørgensen, Knut(1937-1991)
Frokost 1970-73
Blandingsteknikk på papir
14,5x19
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1970-73
Påtegnet med tittel nede på midten
Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 400–600EUR 400–600
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 3 200