Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Jørgensen, Knut(1937-1991)
Solen på en grå dag 1970

Blandingsteknikk og collage på papir
15,5x21
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1970

Påtegnet med tittel nede på arket
Påtegnet på motivet tre steder zenit, habit og orbit

Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 400–600EUR 400–600

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 3 900