Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Jørgensen, Knut (1937-1991)
Mannsakt, katt og gris

Blandingsteknikk på papir
10,5x16,5
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1970

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000–6 000 USD 400–600 EUR 400–600

Tilslag NOK 2 300