Jørgensen, Knut(1937-1991)
Romulus og Remus 1971
Blandingsteknikk på papir
12x15
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1971
Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 400–600EUR 400–600
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 2 300
Blandingsteknikk på papir
12x15
Vurdering