Jørgensen, Knut(1937-1991)
Tiger I 1970
Blandingsteknikk på papir
13x13
Signert og datert nede på midten: Knut Jørgensen 1970
Påtegnet med tittel nede på midten
Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 400–600EUR 400–600
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 4 000