Winge, Sigurd(1909-1970)
Moloen (Aften) 1957
Radering
60,5x50
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -57
Påtegnet nede t.v.: Tirée par l'artiste
Askeland, Galleri KB nr. 48.
Vurdering
NOK 5 000USD 500EUR 500
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 2 300