Winge, Sigurd(1909-1970)
Død tårnsvale II 1965
Radering
38x19,5
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -65
Påtegnet nede t.v.: pr.t.
Askeland, Galleri KB nr. 59.
Vurdering
NOK 3 000–4 000USD 300–400EUR 300–400
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 2 400