Winge, Sigurd(1909-1970)
Vignett 1959
Radering
15,5x26,5
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -59
Nummerert nede t.v.: 30/150
Påtegnet med dedikasjon nede på midten: "Kjære Henrik Sørensen. god jul & godt nytt år og takk for det gamle."
Detalj av dekorasjon i Aftenposten. Brukt som julehilsen.
Askeland, Galleri KB nr. 51.
Vurdering
NOK 2 000–3 000USD 200–300EUR 200–300
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 1 600