Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Winge, Sigurd (1909-1970)
Danserinnen (Dance Macabre) 1963

Radering
51,5x29
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -63

Nummerert nede t.v.: 49-100
Askeland, Galleri KB nr. 22.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000 USD 300–500 EUR 300–500

Tilslag NOK 1 400