Winge, Sigurd(1909-1970)
Danserinnen (Dance Macabre) 1963
Radering
51,5x29
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -63
Nummerert nede t.v.: 49-100
Askeland, Galleri KB nr. 22.
Vurdering
NOK 3 000–5 000USD 300–500EUR 300–500
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 1 400