Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Winge, Sigurd (1909-1970)
Vignett 1967

Radering
15x22
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -67

Påtegnet nede t.v.: p.t.
Påtegnet med dedikasjon nede på midten: "godt nyttår Kjære Jan(?)" ---
Brukt som julehilsen.
Askeland, Galleri KB nr. 72.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 2 000–3 000 USD 200–300 EUR 200–300

Tilslag NOK 1 600