Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Winge, Sigurd (1909-1970)
Tema (Utsnitt av frise I og II) 1951

Litografi i tontrykk
36,5x50,5
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge 51

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Litogravyr nr. 1/100
Askeland, Galleri KB nr. 31.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000–4 000 USD 300–400 EUR 300–400