Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Winge, Sigurd(1909-1970)
Tema (Utsnitt av frise I og II) 1951

Litografi i tontrykk
36,5x50,5
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge 51

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Litogravyr nr. 1/100
Askeland, Galleri KB nr. 31.

Vurdering
NOK 3 000–4 000USD 300–400EUR 300–400

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00