Winge, Sigurd(1909-1970)
Dressur 1963
Fargelitografi
43x63,5
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -63
Nummerert nede t.v.: 70-260
Trykket i eget opplag for Foreningen "Könstfrämjande i Stockholm".
Askeland, Galleri KB nr. 62.
Vurdering
NOK 3 000–5 000USD 300–500EUR 300–500
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 1 400