Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Winge, Sigurd (1909-1970)
Dressur 1963

Fargelitografi
43x63,5
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -63

Nummerert nede t.v.: 70-260
Trykket i eget opplag for Foreningen "Könstfrämjande i Stockholm".
Askeland, Galleri KB nr. 62.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000 USD 300–500 EUR 300–500

Tilslag NOK 1 400