Winge, Sigurd(1909-1970)
Lek 1953
Radering
36x47,5
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -53
Påtegnet nede t.v.: Eget trykk
Nummerert nede t.v.: 13/25
Askeland, Galleri KB nr. 34.
Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 400–600EUR 400–600
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 4 200