Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Kihle, Harald (1905-1997)
Messa var til ende "Guro Heddelid" 1976-77

Litografi
Lysmål: 44x49,5
Signert, påtegnet og datert nede t.h.: Harald Kihle lito 1976-77

Nummerert nede t.v.: 133/180
Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000–6 000 USD 400–600 EUR 400–600

Tilslag NOK 2 500