Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Rian, Johs. (1891-1981)
Sovende gutt 1932

Tresnitt trykket i svart
Lysmål: 39x31,5
Signert og datert oppe t.v.: J Rian 1932

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000–7 000 USD 500–700 EUR 500–700

Tilslag NOK 4 000