Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Sovende gutt 1932

Tresnitt trykket i svart
Lysmål: 39x31,5
Signert og datert oppe t.v.: J Rian 1932

Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 500–700EUR 500–700

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 4 000