Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Akt i interiør 1938

Tresnitt
Motivet: 24,5x16,5
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle 1938

Påtegnet med tittel nede t.v.

Vurdering
NOK 2 000–3 000USD 200–300EUR 200–300

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 3 700