Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Kihle, Harald (1905-1997)
Akt i interiør 1938

Tresnitt
Motivet: 24,5x16,5
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle 1938

Påtegnet med tittel nede t.v.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 2 000–3 000 USD 200–300 EUR 200–300

Tilslag NOK 3 700