Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Roma 1951

Olje på plate
15,5x20
Signert og datert nede t.h.: Bendik Riis Okt. 1951

Påtegnet på baksiden av platen: Kunst for Varer Unge Kunsteres Samfund Rådhusgaten maler Titel: Rom Pris: Kr. 114.

Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 600–800EUR 600–800

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 5 300