Riis, Bendik(1911-1988)
Roma 1951
Olje på plate
15,5x20
Signert og datert nede t.h.: Bendik Riis Okt. 1951
Påtegnet på baksiden av platen: Kunst for Varer Unge Kunsteres Samfund Rådhusgaten maler Titel: Rom Pris: Kr. 114.
Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 600–800EUR 600–800
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 5 300