Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Riis, Bendik (1911-1988)
Roma 1951

Olje på plate
15,5x20
Signert og datert nede t.h.: Bendik Riis Okt. 1951

Påtegnet på baksiden av platen: Kunst for Varer Unge Kunsteres Samfund Rådhusgaten maler Titel: Rom Pris: Kr. 114.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 6 000–8 000 USD 600–800 EUR 600–800

Tilslag NOK 5 300