Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Strømme, Olav (1909-1978)
Fra Blindernveien 1950

Olje på lerret
28x40
Signert nede t.h.: Olav Strömme -50

Påtegnet med titel på lapp på baksiden av rammen.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000–7 000 USD 500–700 EUR 500–700

Tilslag NOK 4 000