Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Strømme, Olav(1909-1978)
Fra Blindernveien 1950

Olje på lerret
28x40
Signert nede t.h.: Olav Strömme -50

Påtegnet med titel på lapp på baksiden av rammen.

Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 500–700EUR 500–700

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 4 000