Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Normann, Adelsteen(1848-1918)
Kystlandskap med hus 1872

Olje på plate
26,5x37
Signert og datert nede t.h.: AN 4/7 72

Påtegnet på baksiden av platen: "Adelsteen Normann Til farvehandler Rolf Engebretsen med hilsen av søstrene Olga og Emma Normann".

Vurdering
NOK 2 000–3 000USD 200–300EUR 200–300

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 3 200