Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Kystlandskap med hus 1872

Olje på plate
26,5x37
Signert og datert nede t.h.: AN 4/7 72

Påtegnet på baksiden av platen: "Adelsteen Normann Til farvehandler Rolf Engebretsen med hilsen av søstrene Olga og Emma Normann".

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 2 000–3 000 USD 200–300 EUR 200–300

Tilslag NOK 3 200