Sømme, Jacob(1862-1940)
Tre menn på en benk 1932
Olje på lerret
40x50
Signert og datert nede t.h.: Jacob Sömme 32
Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 400–600EUR 400–600
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 3 200
Olje på lerret
40x50
Vurdering