Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Sømme, Jacob (1862-1940)
Tre menn på en benk 1932

Olje på lerret
40x50
Signert og datert nede t.h.: Jacob Sömme 32

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000–6 000 USD 400–600 EUR 400–600

Tilslag NOK 3 200