Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Normann, Adelsteen(1848-1918)
Et vaskested

Olje på lerret, oppklebet på plate
40,5x53,5
Signert nede t.h.: A Normann

Vurdering
NOK 7 000–9 000USD 700–1 000EUR 700–800

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00