Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Et vaskested

Olje på lerret, oppklebet på plate
40,5x53,5
Signert nede t.h.: A Normann

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000 USD 700–1 000 EUR 700–800