Normann, Adelsteen(1848-1918)
Et vaskested
Olje på lerret, oppklebet på plate
40,5x53,5
Signert nede t.h.: A Normann
Vurdering
NOK 7 000–9 000USD 700–1 000EUR 700–800
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
40,5x53,5
Signert nede t.h.: A Normann
Vurdering