Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Onsager, Søren(1878-1946)
Fra Dælivannet

Olje på lerret
62,5x70
Signert nede t.h.: Sören Onsager

Påtegnet med tittel og årstall på lapp fra KB på baksiden, på blindrammen: "Fra Dæhlivannet 1944".

Vurdering
NOK 3 000–4 000USD 300–400EUR 300–400

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 2 400