Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Onsager, Søren (1878-1946)
Fra Dælivannet

Olje på lerret
62,5x70
Signert nede t.h.: Sören Onsager

Påtegnet med tittel og årstall på lapp fra KB på baksiden, på blindrammen: "Fra Dæhlivannet 1944".

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000–4 000 USD 300–400 EUR 300–400

Tilslag NOK 2 400