Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Vinterkveld

Olje på lerret
45x90
Signert nede t.h.: Gustav Wentzel

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 600–2 100 EUR 1 400–1 900