Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Wentzel, Gustav(1859-1927)
Gårdstun, vinter

Olje på lerret
60x75
Signert nede t.h.: Gustav Wentzel.

Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 100–1 600EUR 900–1 400

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 12 500