Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Folkestad, Bernhard (1879-1933)
Mann i interiør

Olje på lerret
90x99
Signert nede t.v.: Bernhard Folkestad

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 12 000–15 000 USD 1 300–1 600 EUR 1 100–1 400