Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Folkestad, Bernhard(1879-1933)
Mann i interiør

Olje på lerret
90x99
Signert nede t.v.: Bernhard Folkestad

Vurdering
NOK 12 000–15 000USD 1 300–1 600EUR 1 100–1 400

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00