Katalog
Moderne

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Landskap 1953

Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.h.: Weidemann -53.

Kommer for salg tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 50 000–70 000 USD 4 900–6 800 EUR 4 500–6 300

Gi forhåndsbud