Katalog
Moderne

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Weidemann, Jakob (1923-2001)
To figurer 1949

Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 49

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Kommer for salg tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 3 900–5 800 EUR 3 600–5 400

Gi forhåndsbud