Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
To figurer 1949

Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 49

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 3 900–5 800EUR 3 600–5 400

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 40 000