Katalog
Moderne

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Blom, Kenneth (1967-)
Abandon 2011

Olje på lerret
130x150
Signert og datert nede t.v.: Blom 11

Kommer for salg tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 85 000–100 000 USD 8 200–9 700 EUR 7 600–9 000

Gi forhåndsbud