Katalog
Moderne

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Nupen, Kjell (1955-2014)
Interiør/Eksteriør

Olje på lerret
160x115
Signert nede t.h.: K. Nupen

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren, på baksiden av lerretet: "Interiør/Eksteriør K. Nupen 1988".

Kommer for salg tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 100 000–120 000 USD 9 700–11 600 EUR 9 000–10 700

Gi forhåndsbud