Katalog
Moderne

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Nupen, Kjell (1955-2014)
Nede i vannet

Olje på papir og på lerret
92x71
Signert med blyant nede t.h.: K. Nupen

Papirark oppklebet på lerret, lerretet fungerer som en bakgrunn.

Kommer for salg tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 60 000–80 000 USD 5 800–7 800 EUR 5 400–7 200

Gi forhåndsbud